WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Hakkımızda

Amacımız, kullanıcıların mimari fikirlere ulaşımını kolaylaştırmak; onları farklı ürün ve malzeme tedarikçileriyle tanıştırmak, ihtiyacı kadar mimari hizmetten faydanlanmalarını sağlamaktır.

Hakkımızda

Kuruluşumuzun temellerinin atıldığı günden itibaren hedeflerimiz doğrultusunda çağdaş, modern ve güvenli birçok projeyi hayata geçirdik.

Geçmişten gelen deneyimlerimizi; modern teknolojiye egemen, yenilikleri takip eden ve uygulayan ekibimizle birleştirerek 2004 yılında YELER İNŞAAT'ı kurduk. Kurulduğu günden bugüne deneyimli kadrosuyla kendini her zaman geliştiren taahhüt ettiği tüm işleri tam ve zamanında tamamlayarak beklentilerini karşılamaya ve arttırmaya devam etmektedir

YELER İnşaat olarak; güvenli, yaşanabilir, doğayla barışık ve doğa ile iç içe yaşam alanları yaratmayı; müşterilerimize farklı mimari yapılar sunarak kentin mimari dokusunu bozmayacak yaşam alanları kazandırmayı amaçlıyoruz.

YELER İnşaat başarılarla dolu geçmişiyle bundan sonra da hedefleri doğrultusunda özverili ve istikrarla çalışarak sağlam, sorunsuz ve modern yaşam alanları üretecektir.

01.
Copyright © 2020. Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
ÜSTE ÇIK