yeler inşaat, çanakkale yeler inşaat, çanakkale inşaat, troia prestige - Hakkimizda
Hakkımızda

Hakkımızda

 •  
 •  HAKKIMIZDA

 •  Şirketimizin kurucusu olan Remzi YELER 2004 yılında Yeler İnşaat Şirketini kurmuş, ilk inşaatını Çanakkale Esenler Mahallesinde  yapmıştır. Şirketimiz Yeler İnşaat adı altında 11 yıldan beri Çanakkale nin merkezi yerlerinde (Esenler.Barbaros.Havaalanı.  Şekerpınar,Salı Pazarı mevki vb.) birçok konutlar ve iş merkezleri inşa etmiştir.

   Değişen ve gelişen ülkemizde modern yaşam standartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyacı doğmuştur. Artarak devam eden  konut açığının karşılanmasında sektörün güçlü bir temsilcisi olarak firmamız önemli katkı sağlamış, birçok aileyi ev sahibi yaparak  güven ve kalitenin simgesi olmuştur."Müşteri memnuniyeti ve güven, kalite ve sürat" ilkelerini esas alan firmamız, taahhütlerini  yerine getirmekte gösterdiği titizliğiyle hak ettiği teveccühü kazanmış, konut yatırımında ilgi odağı haline gelmiştir.

 •  

   

   MİSYONUMUZ
   Çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanların yaşam alanlarına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, inşaat sektöründe  ekonomik, estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, kaliteli üretim ve yaşanabilir çevre yaratma çabasında olan firmamız; yapı  alanında kalıcı çözümler sunan bir kuruluş olmuştur.

   Daha modern çağdaş yapılar üretmek için sektördeki gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, en etkin şekilde kullanmak  prensiplerimiz arasındadır.


 •  VİZYONUMUZ 
   Hizmet ettiğimiz toplum için en güvenilir ve sağlıklı olanı bir noktada buluşturarak, değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve  sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz bu anlayış içinde çalışmaktadır.

 •  

 •  

YELER İNŞAAT 2015 @ Tüm Hakları Saklıdır.
KEMALPAŞA MAH. DİBEK SK. NO:12 ÇANAKKALE / 02862131333